“Inni zawsze wiedzą, co
Jak, dlaczego, gdzie i kto?
Komu wziąć, a komu dać
A ja nigdy, kurwa mać”

„Nie dorosłem do swych lat” S. Staszewski

O Nas

Masz wrażenie, że inni wiedzą coś więcej, czujesz się jakbyś obudził/a się czasem z ręką w nocniku? Urodziłaś/eś się, żyjesz w tym kraju, a tu nagle dowiadujesz się że coś powinnaś/neś wiedzieć, a jednak nie wiesz?

Wszyscy dokoła wiedzą jak i co, a Ty nadal nie kapujesz?

Spokojnie wszystko z Tobą w porządku, to oni – Ci co wiedzą 'jak’ są nienormalni. Zamiast po prostu być sobą, żyć oddychać, jeść, kochać, spać kombinują jak tu ułożyć sobie życie wedle dziwnych społecznych – czasem irracjonalnych zasad.

Jeden chce być bogaty, drugi pijany, trzeci chce mieć błyszczące włosy, czwarty zaś poleruje glace samochodu. Inny przekręca liczniki, kolejny zaś podpala niemieckie śmieci na polskim polu. Następny ustala że ślimak to ryba, a od Ciebie nie wiadomo czemu wszędzie obowiązkowo ten czytelny podpis wymagają, jakbyś nie mógł podpisywać się krzyżykiem!

Jeżeli też czujesz się absurdalnie i potrzebujesz się lepiej poczuć, potrzebujesz zrozumieć że nie jesteś sam w tym samopoczuciu – jesteśmy z Tobą!

Jesteśmy tu By pomoc Ci zrozumieć ten świat, to jest nasza misja wyjaśnić Ci, jak to zrobić czymkolwiek by to nie było.

Nasze porady na ile to możliwe są proste i darmowe, jeżeli coś jednak wymaga więcej zachodu możemy Cię czasem odesłać do innych materiałów, które mogą być płatne. Nie działamy jednak charytatywnie, zarabiamy na reklamach na stronie, oraz na tym czym zechcesz się z nami podzielić w formie darowizny.

Jeżeli w naszej bazie brakuje danego tematu zachęcamy do zadawania pytań na adres email pytanie(malpa)jak.edu.pl lub skorzystania z formularza.

Nie wiemy czy na wszystkie pytania uda nam się znaleźć odpowiedź, ale się postaramy. Poniżej odpowiedź na pytanie jak to zrobić.

 

Przykładowa porada: Jak TO zrobić?